Rekrutacja

Nasza Spółka świadczy swoje usługi w różnych branżach związanych z budownictwem przemysłowym, głównie w branży chemicznej, petrochemicznej i energetycznej.

Wykonujemy usługi w zakresie remontów i utrzymania ruchu instalacji i urządzeń, wykonawstwa i montażu zbiorników i rurociągów, instalacji, urządzeń przemysłowych i konstrukcji stalowych, remontów maszyn i urządzeń, wykonywania uszczelek i usług ciecia różnych materiałów metodą Water-Jet, kontroli urządzeń i dokumentacji, badań materiałów zarówno niszczących jak i nieniszczących oraz diagnostykę maszyn.

Ze względu na multizadaniowość naszej Spółki, nasze zapotrzebowanie na nowych pracowników jest różne. Poszukujemy kandydatów na stanowiska pracy zarówno produkcyjne, takie jak spawacz, operator, ślusarz, monter, ect, stanowiska nadzoru, jak i administracyjne.

Jeśli obecnie nie oferujemy pracy na stanowisku, którym jesteście Państwo zainteresowani, prześlijcie nam swoje CV i/lub list motywacyjny. Skontaktujemy się z Państwem, gdy pojawi się interesująca Państwa oferta.

Aplikacje prosimy przekazywać za pośrednictwem adresu email:

kedzierzyn.prorem@grupaazoty.com – jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykonywaniem pracy na obszarze Kędzierzyna-Koźla,

prorem@grupaazoty.com – jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykonywaniem pracy na obszarze Tarnowa.

Celem udziału w procesie ogłoszonej rekrutacji czy też samego złożenia swojej aplikacji, prosimy o zapoznanie się z „Polityką informacyjną w procesie rekrutacji” opublikowaną w zakładce „Ochrona danych osobowych” na naszej stronie internetowej prorem.grupaazoty.com/ochrona.html.Serwis Grupy Azoty wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o ustawieniach plików cookies w przeglądarkach internetowych, zostały szczegółowo opisane w dziale Polityka Prywatności. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia.